× AKČNÍ NABÍDKA: DOPRAVA ZDARMA DO 500 KM PŘI OBJEDNÁVCE KONTEJNERU DO
Warning: file_get_contents(https://www.aztech-container.at/date.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/klient.dhosting.pl/martini007/aztech-container.cz/include/header_subpage.php on line 175

O nás

AZTECH SP. Z O. O. TO JE UZNÁVANÝ NA EVROPSKÝCH TRZÍCH VÝROBCE KANCELÁŘSKÝCH A OBYTNÝCH KONTEJNERŮ.
Kontenery aztech
Kontenery aztech

Naší firmu tvoří tým specialistů, který se zaměřuje na zpracování kovů a CAD projektování a skládá se z ověřených inženýrských kádrů. Jsme pružní a přizpůsobujeme se požadavkům zákazníků. Náš tým se skládá hlavně z mladých, energických zaměstnanců. Stále usilujeme o uskutečňování našich cílů v oblasti stavby kancelářských kontejnerů.

Naši zákazníci mohou vždy počítat s profesionálním poradenstvím i profesionálním technickým zázemím. Díky individuálnímu přístupu přináší naše činnost stálé zvyšování atraktivity naší nabídky.

Zveme ke spolupráci!

JAK PRACUJEME?
01.Sepisání dokumentace

Před přistoupením ke stavbě kontejneru provede na samotném začátku náš technický poradce se Zákazníkem posouzení a určí cíle, které má stavba splňovat. Kromě toho pomáháme Zákazníkovi zodpovězením všech dotazů a vysvětlením případných pochybností. Výsledkem prací je podrobná dokumentace, která je základem pro činnost projektového týmu.

02.Vyhotovení návrhu

Po získání dokumentace projektový tým provádí příslušné výpočty, analýzy a simulace a navrhuje konkrétní řešení, následně společně s objednavatelem zvolíme ten nejvhodnější návrh.

03.Realizace

Zvolený projekt jde do výroby, kde vznikají jednotlivé prvky kontejneru. Po restrikčním auditu kvality naším kontrolním týmem jsou veškeré prvky namontovány a předány k dopravě.

04.Dodávka a konstrukce

Prvky regálu jsou dodávány na místo určení, kde se o montáž stará kvalifikovaný tým profesionálů

05.Záruční servis

V rámci péče o spokojenost našich Zákazníků nabízíme jak záruční, tak pozáruční servis, pokud by byly zjištěny nějaké potíže.

740
Spokojených zákazníků
751
Uskutečněných projektů
21
Průměrná doba realizace (dny)
5600
Uskutečněné rozhovory
PODÍVEJTE SE, JAK PRACUJEME

V naší činnosti se neustále zabýváme hledáním inovačních konstrukčních řešení kancelářských kontejnerů, které jsou optimální alternativou pro tradiční výstavbu. Jsme jeden z největších výrobců v Polsku a máme kvalifikované kádry v této oblasti. Budování a rozvoj značky inovačních kontejnerů pro průmysl, obchod, zemědělství a rekreaci jsou naší hlavní výzvou.

NAŠE REALIZACE